b_150_150_16777215_00_images_stories_vadex_megnyito12.jpg

2015. június 20. - Amint arról korábban beszámoltunk, 2015. június 19-20-21-én a VADEX Zrt. és az OEE helyi csoportja rendezésében Székesfehérváron került sor a XIX. Nemzetközi Erdészeti és Faipari Sportnapokra.

A sportágak versenyeinek többségét a Bregyó Közi Sportközpontban rendezték. Az úszás a Csitáry G. Emil uszodában, a bowling a Fehér Palota Five X Bowling Centerében kapott helyet. A sárkányhajózásra a Csónakázó tavon került sor, a lövészetre pedig Soponyán, a lőtéren.

Asztalitenisz  - férfi                                                                           Pont

1. Markó András      Tanulmányi Erdőgazdaság Zrt.                                 7
2.  Máthé Gyula       Szombathelyi Erdészeti Zrt.                                    5
3. Abonyi László      Északerdő Zrt.                                                       4
4. Vlaisan Vasile      Román küldöttség                                                 3
5. Horváth József     Szombathelyi Erdészeti Zrt.                                    2
6 . Mátó Elemér      Zalaerdő Zrt                                                           1 

Asztalitenisz – női

1.  Birkás Mária                   Mecsekerdő Zrt.                                                   7
2 . Molnár Katalin                Északerdő Zrt.                                                     5
2.  Szarkáné Mátrai Tímea   Északerdő Zrt.                                                     4
3.  Prókai Jánosné               Északerdő Zrt.                                                     3

Biatlon - férfi                 
                                                                                       Idő             Pont
1. Neukum Tamás          Vadex Mezőföldi Zrt.                   8:14,90          7
2. Oláh Lajos                Bakonyerdő Zrt.                          8:27,21           5
3. Kővári Barnabás        Vadex Mezőföldi Zrt.                    8:51,03          4
4. Szabó Zsolt              Északerdő Zrt.                            8:55,76          3
5. Németh Ádám          Szombathelyi Erdészeti Zrt.          8:58,60          2
6. Kovács Ferenc          Pilisi Parkerdő Zrt                       9:05,89           1


Biatlon – női

1.  Rakovics Andrea     SEFAG Zrt.                         9:56,61         7
2.  Freller Mónika         SEFAG Zrt.                       10:53,60          5
3.  Rakovics Jánosné  SEFAG Zrt.                        12:01,80          4
4.  Dékányné Molnár Judit Északerdő Zrt.             12:25,04          3

100 méteres síkfutás - férfi

1. Nagy József                    Bakonyerdő Zrt.                  12,62                7
2. Hüll László                     Bakonyerdő Zrt.                   12,70                5
3. Fehér János                   Északerdő Zrt.                     12,84                4
4. Gróf Jácint                     Zalaerdő Zrt.                         13,18               3
5. Bózsó Gyula                  Északerdő Zrt.                      13,30               2
6. Fekets Bálint                 KASZÓ Zrt.                           13,59               1


100 méteres síkfutás - női


1. Tóth Alexandra               Tanulmányi Erdőgazdaság Zrt. 13,08         7
2. Gulyás Lilla                     Vértes Erdő Zrt.                     15,44         5
3. Hodács Nikoletta             Szombathelyi Erdészeti Zrt.   15,58          4
4. Hipság Veronika              Bakonyerdő Zrt.                     15,91         3
5. Joós Annamária              Zalaerdő Zrt.                          16,11         2
6. Joós Eszter                    Zalaerdő Zrt.                          16,23         1


800 méteres síkfutás - férfi


1. Lovrencsics Tamás                 Zalaerdő Zrt.                            2:24,43    7
2. Bódis Pál                              Földművelésügyi Minisztérium   2:27,05   5
3. Lucza Gábor                         Egererdő Zrt.                            2:27,95   4
4. Fekets Bálint                         KASZÓ Zrt.                             2:29,42   3
5. Dr. Németh Márton                 Vértes Erdő Zrt.                       2:31,72   2
6. Oláh Lajos                             Bakonyerdő Zrt.                       2:32,31   1


800 méteres síkfutás - női


1. Tóth Alexandra                       Tanulmányi Erdőgazdaság Zrt.     2:53,75  7
2. Hodács Nikoletta                    Szombathelyi Erdészeti Zrt.         2:59,16  5
3. Pálmai Katalin                        KASZÓ Zrt.                                3:06,98  4
4. Gulyás Lilla                            Vértes Erdő Zrt.                          3:17,21   3
5. Gémes Noémi                        KEFAG Zrt.                                 3:17,30  2
6. Szabó Adrienn                       Bakonyerdő Zrt                            3:19,60   1

 

b_150_150_16777215_00_images_stories_vadex_loveszet5.jpg
Lövészet - férfi

1. Bölcskei Gábor                       Gyulaj Zrt.                      91 pont               7
2. Hajzer Szabolcs                     Északerdő Zrt.                91 pont               5
3. Csapó Károly                         Gyulaj Zrt.                      87 pont               4
4. Dobos József                         NEFAG Zrt.                     87 pont               3
5. Papp Nándor                          Zalaerdő Zrt.                   86 pont               2
6. Pongrácz Viktor                      Mecsekerdő Zrt.              85 pont              1


Lövészet - női

1. Juhász Lenke                           DALERD Zrt.                 83 pont             7
2.  Gyüre Kázmérné                     Vértes Erdő Zrt.             23 pont             5
3.  Schmidt Alexandra                  Tanulmányi Erdőgazdaság Zrt 7 pont       4

 

b_150_150_16777215_00_images_stories_vadex_loveszet8.jpg

Lövészet – férfi - csapat


1. Gyulaj Zrt.                                                                   342 pont                7
2. Északerdő Zrt.                                                             325 pont                5
3. Zalaerdő Zrt.                                                                323 pont                 4
4. Mecsekerdő Zrt.                                                           321 pont                3
5. NEFAG Zrt.                                                                  316 pont               2
6. Gemenc Zrt.                                                                 310 pont               1


Rönkhajítás

1. Markó Péter                  Mecsekerdő Zrt.                       8,38 m                   7
2.  Vincze Gergely            Egererdő Zrt.                            7,51 m                   5
3. Tompa István                 Bakonyerdő Zrt.                        7,26 m                   4
4. Gál Sándor                    Zalaerdő Zrt.                             7,10 m                   3
5. Gombási Árpád             Bakonyerdő Zrt.                         7,01 m                   2
6. Sarkadi Lajos                Vadex Zrt                                  7,00 m                  1



Sakk – férfi

1. Dumitruc Viorel                     Román küldöttség                 6                         7
2. Papp Nándor                         Zalaerdő Zrt.                         5,5                      5
3. Kutas Lajos                           Szombathelyi Erdészeti Zrt.  5 - 28,0               4
4. Jakab Zsolt                            Román küldöttség                5 - 24,5               3
5. Kun Bálint                             Vadex Mezőföldi Zrt.              4 - 26,5               2
6. Szijártó Csaba                       Mecsekerdő Zrt.                     4-23                   1



Sakk – női

1. Czigoláné Németh Diána               Zalaerdő Zrt.                       6                     7
2. Farkas Rita                                  SEFAG Zrt.                         4++                 5
3. Máté Zsoltné                                 Bakonyerdő Zrt.                  4+                   4
4. Kovács Linda                                Északerdő Zrt.                     4                    3
5. Hipság Veronika                           Bakonyerdő Zrt.                   2                    2
6. Csíkosné Szakálas Gabriella        Északerdő Zrt                       1                    1


Tarokk

1. Barna Péter                                    KEFAG Zrt.                                              7
2. Farkas Csaba                                SEFAG Zrt.                                               5
3. Börzseiné Udvarhelyi Sarolta           Nyírerdő Zrt.                                              4
4. Szentpéteri Sándor                         Pilisi Parkerdő                                           3
5. Dr. Bárány Gábor                            KEFAG Zrt.                                               2
6. Schmotzer András                          Egererdő Zrt                                              1

Úszás - 50m gyors - férfiak

1. Szabó Péter                       Bakonyerdő Zrt.                       00:29,10             7
2. Lovrencsics Tamás             Zalaerdő Zrt.                            00:29,80             5
3. Folcz Ádám                        Tanulmányi Erdőgazdaság Zrt. 00:30,84              4
4. Szokolai Attila                     Vadex Mezőföldi Zrt.                 00:31,10            3
5. Neukum Tamás                  Vadex Mezőföldi Zrt.                 00:31,86             2
6. Benda Ákos                        KEFAG                                      00:33,55         1


Úszás - 50m gyors - nők


1. Stefcsik Viktória                   Kisalföldi Erdőgazdasági Zrt.     00:33,43            7
2.  Baranyai Zoé                       Kisalföldi Erdőgazdasági Zrt.     00:36,32            5
3. Joós Eszter                         Zalaerdő Zrt.                              00:36,73            4
4. Joós Annamária                  Zalaerdő Zrt.                              00:40,17            3
5. Gosztola Júlia                     Bakonyerdő Zrt.                         00:41,60            2
6. Palka Réka                         Mecsekerdő Zrt                          00:41,79            1


Úszás - 50m mell - férfiak


1. Vajda Péter                         Vadex Mezőföldi Zrt.                   00:38,47             7
2 Vajda Márton                       Vadex Mezőföldi Zrt.                   00:39,43              5
3 Krivarics Tamás                   KASZÓ Zrt.                                 00:40,84             4
4 Szabó Péter                         Bakonyerdő Zrt.                          00:40,84            3
5 Lovrencsics Tamás              Zalaerdő Zrt.                               00:41,73              2
6 Bózsó Gyula                        Északerdő Zrt                              00:41.93            1


Úszás - 50m mell - nők

1.Palka Réka                             Mecsekerdő Zrt.                       00:44,94             7
2. Joós Eszter                            Zalaerdő Zrt.                             00:45,90           5
3. Sipos Dorina Anna                Kisalföldi Erdőgazdasági Zrt.    00:47,55               4
4. Stefcsik Viktória                    Kisalföldi Erdőgazdasági Zrt.     00:50,72             3
5. Joós Annamária                    Zalaerdő Zrt.                              00:52,76            2
6. Kocsis Ramóna                     Tanulmányi Erdőgazdaság Zrt  00:54,15              1
Úszás - 100m gyors - férfiak


1. Szokolai Attila                          Vadex Mezőföldi Zrt.                 1:08,51            7
2 Lovrencsics Tamás                    Zalaerdő Zrt.                             1:11,32            5
3 Szabó Péter                               Bakonyerdő Zrt.                        1:17,76           4
4 Benda Lajos                               KEFAG Zrt.                               1:20,28          3
5 Kökény Gergely                         Kisalföldi Erdőgazdasági Zrt.    1:29,54             2
6 Kálmán Miklós                           Pilisi Parkerdő Zrt                      1:3927           1


Úszás - 100m gyors - nők


1. Sefcsik Viktória                         Kisalföldi Erdőgazdasági Zrt.      1:25,45           7
2 Gosztola Júlia                            Bakonyerdő Zrt.                           1:40,46        5
3 Sipos Dorina Anna                     Kisalföldi Erdőgazdaság Zrt        1:40,66           4


Úszás - 100m mell - férfiak


1.Szokolai Attila                              Vadex Mezőföldi Zrt.                   1:28,44        7
2. Vajda Márton                              Vadex Mezőföldi Zrt.                   1:32,49         5
3. Vajda Péter                                 Vadex Mezőföldi Zrt.                   1:43,44        4
4. Lovrencsics Tamás                     Zalaerdő Zrt.                               1:43,52         3
5. Szepesi András                          Földművelésügyi Minisztérium    1:47,52          2
6. Kálmán Miklós                            Pilisi Parkerdő Zrt                        1:52,45       1


Úszás - 100m mell - nők


1.Palka Réka                                  Mecsekerdő Zrt.                           1:43,57      7
2. Joós Eszter                                 Zalaerdő Zrt.                                1:44,54      5
3. Stefcsik Viktória                          Kisalföldi Erdőgazdasági Zrt.       1:56,71        4
4. Kocsis Ramóna                          Tanulmányi Erdőgazdaság Zrt     2:01,45         3


Úszás 4x50m váltó

1.Vadex Mezőföldi Zrt.                                 2:27,43                      7
2. Kisalföldi Erdőgazdasági Zrt.                2:47,43                           5
3. Bakonyerdő Zrt.                                        2:56,90                     4
4. Északerdő Zrt.                                          2:57,85                     3
5. Ipoly+Pilis ("Dunakanyar Zrt.")                 2:58,79                       0
6. Földművelésügyi Minisztérium                 4:24,98                       1

Sárkányhajó

1.Zalaerdő Zrt.                                              1:00,16                         7
2. Gemenc Zrt.                                              1:00,67                        5
3. NEFAG Zrt.                                               1:03,57                         4
4. Kisalföldi Erdőgazdasági Zrt.                    1:04,59                           3
5. Vadex Mezőföldi Zrt.                                 1:02,91                         2
6. Szombathelyi Erdészeti Zrt                       1:04,14                         1


Bowling – férfi egyéni

1.Kecskés Róbert                          Bakonyerdő Zrt.                    169          7
2 Gaál Albert                                 Zalaerdő Zrt.                          163          5
3 Kozma Csaba                            Kisalföldi Erdőgazdasági Zrt. 160            4
4 Csontos Dömötör                       Pilisi Parkerdő Zrt.                 152           3
5 Bekő Balázs                               Zalaerdő Zrt.                          149          2
6 Lucza Gábor                              Egererdő Zrt                           148          1


Bowling – női egyéni

1.Göncz Vivien                              Bakonyerdő Zrt.                      143          7
2 Török Ramóna                           Szombathelyi Erdészeti Zrt.    138           5
3 Pál Éva                                      Bakonyerdő Zrt.                       137        4
4 Huszár Angéla                           Egererdő Zrt.                           134         3
5 Tiringerné Balázs Anikó            Mecsekerdő Zrt.                       134           2
6 Gosztola Júlia                            Bakonyerdő Zrt.                       130         1


Bowling – férfi csapat

1.Bakonyerdő Zrt. I. csapat                                                            434           7
2. Kisalföldi Zrt. I. csapat                                                                414           5
3. Zalaerdő I. csapat                                                                        401          4
4. Zalaerdő II. csapat                                                                      389           3
5. Északerdő V. csapat                                                                  370           2
6. Északerdő III. csapat                                                                  348           1


Bowling – női csapat

1.Bakonyerdő Zrt. III. csapat                                                           377            7
2. Mecsekerdő Zrt. I. csapat                                                            374           5
3. Bakonyerdő Zrt. IV. csapat                                                          325           4
4. VERGA Zrt. I. csapat                                                                   295           3
5. Vértes Erdő Zrt. I. csapat                                                             287           2
6. Északerdő Zrt. I. csapat                                                               279           1
Labdarúgás

1.Mecsekerdő Zrt.                                7
2. Bakonyerdő Zrt.                                5
3. Román küldöttség                             4
4. Vértes Erdő Zrt.                                3
5. Zalaerdő Zrt.                                     2
6. Gemenc Zrt.                                      1


Az összesített pontversenyt a Zalaerdő Zrt nyerte.

                                                   
                                                              pont   
1. Zalaerdő Zrt                                         104
2. Bakonyerdő Zrt.                                   101    
3. VADEX ZRT                                           70 
4. Északerdő Zrt                                        60             
5. Kisalföldi Zrt.                                         55
6. Mecsekerdő Zrt.                                    48
7. Tanulmányi Erdőgazdaság Zrt.               33
8. Szombathelyi Erdészeti Zrt.                  28
9. SEFAG Zrt.                                          26
10.   Vértes Erdő Zrt.                                20
11. Egererdő Zrt.                                     19
12. Gyulaj Zrt.                                         18
13. KASZÓ Zrt.                                       17
14. KEFAG Zrt.                                       17
15. Román küldöttség                             17
16. NEFAG Zrt.                                        9
17. Pilisi Parkerdő Zrt.                              9
18. Földművelésügyi Minisztérium             8
19. DALERD Zrt.                                      7
20.  Gemenc Zrt.                                      7
21.  Nyírerdő Zrt.                                      4
22.  VERGA Zrt.                                      3
23.  Szlovén küldöttség                            1
24.  Budapesti Erdőgazdaság Zrt.             0
25.  ERTI, VIP                                        0
26.  FATÁJ                                              0
27.  Ipoly Erdő Zrt.                                  0
28.  Kormányhivatal                                0
29.  Lengyel küldöttség                           0
30.  Osztrák küldöttség                           0

 

No events